Items where Author is "Iljovska, Srebra"

Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 1.

Article

Miceski, Trajko and Iljovska, Srebra (2016) Креирање на менаџмент стратегија во здравствена установа со фокус на влијанието на одреден оддел. Годишен зборник, Економски факултет. pp. 221-241. ISSN 1857-7628

This list was generated on Thu Aug 5 21:48:42 2021 CEST.