Items where Author is "Bojceva Panajotova, Despina"

Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Thesis
Number of items: 1.

Thesis

Bojceva Panajotova, Despina (2016) Планирањето и креирањето на менаџмент-стратегии во организационите субјекти (со посебен осврт на текстилната дејност во Штип). Masters thesis, Goce Delcev University, Stip.

This list was generated on Tue Jan 25 21:42:31 2022 CET.