Основни елементи на ској Интернет Бизнис - Започнете сопствен интернет бизнис

Bezovski, Zlatko (2007) Основни елементи на ској Интернет Бизнис - Започнете сопствен интернет бизнис. Дневен бизнис, III (568). ISSN 1409-9233

[thumbnail of 3.osnovni-elementi.pdf]
Preview
Text
3.osnovni-elementi.pdf

Download (723kB) | Preview

Abstract

Статија од серијалот „Започнете сопствен Интернет бизнис“ објавуван во дневниот весник „Дневен Бизнис“. Сите типов на онлајн бизниси имаат три основни елелменти и тоа Веб сајтот понудта и промоцијата.

Item Type: Article
Subjects: Social Sciences > Economics and business
Divisions: Faculty of Economics
Depositing User: Zlatko Bezovski
Date Deposited: 25 Oct 2016 09:06
Last Modified: 25 Oct 2016 09:06
URI: https://eprints.ugd.edu.mk/id/eprint/16455

Actions (login required)

View Item View Item