Items where Author is "Mitevski, Toni"

Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 1.

Article

Despodov, Zoran and Nikolov, Saso and Mitevski, Toni (2008) Модернизација на главниот транспорт на ровната руда во рудникот Саса со примена на јамски камиони. Зборник на трудови - Технологија на подземна експлоатација на минерални суровини (8). pp. 68-76.

This list was generated on Wed Jun 16 19:53:23 2021 CEST.