Вело Марковски: Заспиј ако можеш? Влегува ли Македонија во критична фаза со корона вирусот? - ТВ Алфа

Markovski, Velo (2020) Вело Марковски: Заспиј ако можеш? Влегува ли Македонија во критична фаза со корона вирусот? - ТВ Алфа. [Video]

Full text not available from this repository.

Abstract

Интервју на национална Тв Тв Алфа во емисијата „Заспи ако можеш“. Емисата со голема гледаност во живо (140 000), со голем број н директен преглед на youtube (70.000) но исклучетилно високо влијание и преземање на емисијата од бројни тв куќи во соседтвото но и во цела Европа, со милионски прегледи.

Item Type: Video
Subjects: Medical and Health Sciences > Basic medicine
Divisions: Faculty of Medical Science
Depositing User: Velo Markovski
Date Deposited: 10 Feb 2021 08:23
Last Modified: 10 Feb 2021 08:23
URI: https://eprints.ugd.edu.mk/id/eprint/27693

Actions (login required)

View Item View Item