Вовед од Црна Книга - проблеми, барања и иницијативи на граѓаните на Општините Штип и Карбинци

Majhosev, Andon (2012) Вовед од Црна Книга - проблеми, барања и иницијативи на граѓаните на Општините Штип и Карбинци. In: Црна Книга - проблеми, барања и иницијативи на граѓаните на Општините Штип и Карбинци. Сојуз на синдикати на Македонија, Регионална синдикална организација, Штип, pp. 5-8.

[thumbnail of crna_kniga_a.majhosev.pdf] Text
crna_kniga_a.majhosev.pdf

Download (1MB)

Abstract

Издавањето на оваа книга е поддржано од Американскиот центар за меѓународна работничка солидарност - Канцеларија во Скопје

Item Type: Book Section
Subjects: Social Sciences > Law
Social Sciences > Political Science
Divisions: Faculty of Law
Depositing User: Marija Kalejska
Date Deposited: 28 Nov 2012 10:06
Last Modified: 28 Nov 2012 10:06
URI: https://eprints.ugd.edu.mk/id/eprint/2268

Actions (login required)

View Item View Item