Изработка на веб-страница - Започнете сопствен интернет бизнис

Bezovski, Zlatko (2007) Изработка на веб-страница - Започнете сопствен интернет бизнис. Дневен бизнис, III (600). p. 4. ISSN 1409-9233

[thumbnail of 10.izrabotka-na-veb-stranica.pdf]
Preview
Text
10.izrabotka-na-veb-stranica.pdf

Download (823kB) | Preview

Abstract

Статија од серијалот „Започнете сопствен Интернет бизнис“ објавуван во дневниот весник „Дневен Бизнис“. Изработката на веб сајт од ден на ден станува се поедноставно благодарение на достапоста на бројни алатки. Притоа, важно е да се истакне дека не се потребни програмерски знаења за да се изработат едноставни веб страници.

Item Type: Article
Subjects: Social Sciences > Economics and business
Divisions: Faculty of Economics
Depositing User: Zlatko Bezovski
Date Deposited: 25 Oct 2016 09:07
Last Modified: 25 Oct 2016 09:07
URI: https://eprints.ugd.edu.mk/id/eprint/16461

Actions (login required)

View Item View Item