Items where Author is "Panajotovic-Radevska, Maja"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 1.

Article

Panajotovic-Radevska, Maja and Sterjovska-Aleksovska, Andrijana and Todorovska-Jovanovic, Daniela (2015) Функционални белодробни промени и појава на респираторни симптоми кај работници изложени на испарувања од асфалт. Македонски медицински преглед (Прв симпозиум: Новини во алергологијата и имунологијата 2015; 18-20 септември, 2015). pp. 61-62. ISSN 0025-1097

This list was generated on Mon Apr 6 01:33:03 2020 CEST.