Неконтролирана конфликтност во организациското однесување

Sofijanova, Elenica (2005) Неконтролирана конфликтност во организациското однесување. BIGOSS, Skopje. ISBN 9989-44-125-1

[img]
Preview
Text
kniga1.pdf

Download (4Mb) | Preview

Abstract

Книгата се состои од 4 дела и тоа Теоретски дел, Истражувачки дел, Анализа и Прилози.

Item Type: Book
Subjects: Agricultural Sciences > Other agricultural sciences
Divisions: Faculty of Agriculture
Depositing User: Elenica Sofijanova
Date Deposited: 21 Aug 2013 10:39
Last Modified: 21 Aug 2013 11:16
URI: http://eprints.ugd.edu.mk/id/eprint/6950

Actions (login required)

View Item View Item