Е-Бизнис Клубот при УГД на Канал 5 телевизија

Bezovski, Zlatko (2012) Е-Бизнис Клубот при УГД на Канал 5 телевизија. [Video]

[img] Video
e-klub za utrinski vesti 55.avi

Download (298Mb)

Abstract

Во прилогот на Канал 5 Телевизија, Модераторот на е-Бизнис Клубот Асистент М-р Златко Бежовски зборува за функционирањето на клубот и за можностите за онлајн заработка

Item Type: Video
Subjects: Social Sciences > Economics and business
Divisions: Faculty of Economics
Depositing User: Zlatko Bezovski
Date Deposited: 30 Nov 2012 15:19
Last Modified: 30 Nov 2012 15:19
URI: http://eprints.ugd.edu.mk/id/eprint/2593

Actions (login required)

View Item View Item