Звучно архивирање на концерт на студентите по кларинет и саксофон во рамките на меѓународниот натпревар "Sax Clar", ноември 2018 година

Stojanoski, Hristo and Dimov, Ninoslav (2018) Звучно архивирање на концерт на студентите по кларинет и саксофон во рамките на меѓународниот натпревар "Sax Clar", ноември 2018 година. [Audio] (Unpublished)

[img] Audio
stole 1.mp3

Download (668Kb)
[img]
Preview
Text (ImageMagick conversion from image to application/pdf)
nino plakat 3.pdf

Download (164Kb) | Preview

Abstract

Аудио материјалот е снимен во живо на концерт во ФМУ-Скопје. Направено е копмплетно снимање и микс на материјалот

Item Type: Audio
Subjects: Humanities > Art (arts, history of arts, performing arts, music)
Divisions: Faculty of Music Art
Depositing User: Hristo Stojanoski
Date Deposited: 31 Jan 2019 18:15
Last Modified: 31 Jan 2019 18:15
URI: http://eprints.ugd.edu.mk/id/eprint/21375

Actions (login required)

View Item View Item